Smile, it's Monday!


MobileMonday Lithuania

Naujienos

Nokia Qt Quick Training in Vilnius powered by MobileMonday Vilnius

Penktadienis, 2011 05 06 d.

TEXT

Daugiau... Komentarai (6)
 

Nokia Qt Training powered by MobileMonday Baltics in Riga, 8.-9. December 2010

Antradienis, 2010 11 23 d.

Žiūrėti pranešimą anglų kalba

Daugiau... Komentarai (12)
 

Omnitel Programėlių dirbtuvės

Pirmadienis, 2010 11 22 d.

Apie Programėlių dirbtuves > > Registracija
 
„Omnitel“ Programėlių dirbtuvės – pirmą kartą Lietuvoje organizuojama, visą savaitgalį truksianti lietuviškų programėlių išmaniesiems telefonams gaminimo stovykla.
 
Sparčiai augant išmaniųjų telefonų populiarumui Lietuvoje, atsiranda poreikis vartotojams pasiūlyti ne tik užsienietiškų, bet ir lietuviškų programėlių, kurių pasirinkimas šiuo metu yra gana nedidelis. Būtent todėl „Omnitel“ kviečia visus entuziastus registruotis į Programėlių dirbtuves, siūlyti savo idėjas ir kartu su bendraminčiais jas įgyvendinti.
 
Programėlių dirbtuvių metu pagamintų ir geriausiomis išrinktų programėlių kūrėjai bus dosniai apdovanoti: projekto prizinis fondas siekia 15 000 Lt, geriausios programėlės bus paskelbtos „Omnitel“ programėlių puslapyje. Taip pat bus įteikti specialūs prizai: trys „Nokia N8“ mobilieji telefonai atiteks geriausių programėlių, veikiančių „Nokia“ telefonuose, kūrėjams. Visi stovyklos metu pagaminę programėles dalyviai gaus asmenines „Omnitel“ rekomendacijas.
 
Norintys savo programėlių kūrimo įgūdžius patobulinti prieš Programėlių dirbtuves turi puikią progą: gruodžio 8-9 dienomis Rygoje vyks „NOKIA QT Training powered by MobileMonday Baltics“ mokymai. Šiame renginyje galite pasimokyti, pasitreniruoti kurti programėles, o po to atvykti ir savo kūrybines jėgas išbandyti „Omnitel“ Programėlių dirbtuvėse.
 
Programėlių dirbtuvių metu turėsite galimybę ne tik kurti lietuviškas programėles, bet ir puikiai praleisti laiką su bendraminčiais, pasidalinti kūrybinėmis idėjomis ir pasiklausyti tokių pranešėjų, kaip „Gauminos“ direktoriaus Dariaus Bagdžiūno. Taip pat renginio metu, šeštadienį, galėsite pasikonsultuoti su ekspertų iš įvairių mobiliųjų technologijų kompanijų komanda. 
 
 
Svarbiausia informacija
 
Renginio data - Gruodžio 10–12 d.  Programėlių dirbtuvių tvarkaraštis.
Renginio vieta - ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilniuje.
 
Programėlių dirbtuvėse gali dalyvauti visi užsiregistravę į renginį:
  • Kas turi lietuviškos programėlės idėją ir komandą, su kuria programėlę gali pagaminti;
  • Kas turi lietuviškos programėlės idėją, bet neturi komandos;
  • Kas nori gaminti programėles (dizaineriai, programuotojai), bet neturi lietuviškos programėlės idėjos;
  • Kas nenori gaminti programėlių, bet nori pasiklausyti programėlių idėjų pristatymų.
Ar dalyvavimas mokamas?
Dalyvavimas ir registracija nemokami.
 
Kokios lietuviškos programėlės bus kuriamos?
Renginio metu, pirmąjį vakarą, visos užregistruotos lietuviškų programėlių idėjos bus pristatytos susirinkusiems Programėlių dirbtuvių dalyviams. Pristatymo metu dalyviai galės balsuoti už 3 labiausiai patikusias lietuviškų programėlių idėjas. Geriausiomis išrinktos programėlės bus kuriamos Programėlių dirbtuvių metu.
 
Idėjų autoriai, kurie iš karto užsiregistruos į renginį su komanda, galės be atrankos kurti savo sumanytą programėlę. Idėjų autoriams, kurių idėja bus išrinkta tarp geriausių, bet jie iš anksto neturės sudarę komandos, renginio metu bus priskirti dizaineris ir programuotojas iš Programėlių dirbtuvėse užsiregistravusių dalyvių.
 
Programėlių pristatymas
Visi autoriai savo užregistruotas idėjas pristatys renginio metu, pirmąjį vakarą.
Iki gruodžio 8 d. jie turės atsiųsti savo idėjos prezentaciją su šia informacija:
Programėlės pavadinimas ir apibūdinimas;
Kuo ši programėlė būtų naudinga / įdomi vartotojui.
- Prezentacijas siųskite adresu appcamp@omnitel.net
 
 
Kuriems telefonams / operacinėms sistemoms lietuviškos programėlės gali būti kuriamos?
iPhone OS, Android OS, Symbian OS, Windows Phone OS ir kito tipo programėlės, veikiančios mobiliuosiuose telefonuose.
 
Programėlių vertinimo kriterijai.
  • Unikalumas Lietuvai;
  • Programėlės vartojimo pritaikymas kuo didesnei auditorijai;
  • Programėlės nauda vartotojui;
  • Kūrybiškumas.
Kas vertins programėles?
Programėles vertins ir geriausias bei vertas pagrindinio prizo išrinks Programėlių dirbtuvių komisija kuriai vadovaus „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.
 
Kokie prizai laukia programėlių kūrėjų ?
-          15 000 Lt prizinis fondas yra skirtas geriausiomis išrinktoms lietuviškoms programėlėms, pagamintoms dirbtuvių metu;
-          Trys „Nokia N8“ mobilieji telefonai bus skirti geriausių programėlių, veikiančių „Nokia“ telefonuose, kūrėjams;
-          Geriausiomis pripažintos programėlės bus paskelbtos „Omnitel“ programėlių svetainėje
-          Visi Programėlių dirbtuvių metu pagaminę programėles dalyviai gaus asmenines „Omnitel“ rekomendacijas.
 
Ką dalyviams reikia turėti su savimi?
Mes Tau parūpinsime:
-          Vietą, skirtą darbui;
-          Internetą;
-          Pusryčius (šeštadienį ir sekmadienį);
Su savimi reikia turėti:
-          Nešiojamąjį kompiuterį (kuriuo bus kuriama programėlė);
-          Maisto lauknešėlius (pietums ir vakarienei; žinoma, visada pavalgyti galėsite nubėgti į šalia esančias kavines ar namo).
 
Kokie turėtų būti Tavo tolimesni žingsniai.

Jei susipažinai su visa informacija apie renginį ir Tau nekilo jokių klausimų ar neaiškumų, tuomet spausk ir užsiregistruok į šį unikalų, naudingą ir labai smagų renginį.
Jei turi klausimų, susijusių su Programėlių dirbtuvėmis, parašyk mums adresu appcamp@omnitel.net
 
 

Daugiau... Komentarai (5)
 

Praėjus septintąjam MoMo renginiui

Sekmadienis, 2010 11 21 d.

Lapkričio 15tąją, pirmadienio vakarą, Vilniaus Verslo uoste susirinko gausus Lietuvos mobiliosios industrijos entuziastų būrys į 7tąjį MobileMonday renginį.

Renginyje dalyvavo apie 200 smalsuolių kurie išgirdo iš Omnitel atstovų teigiamus rodiklius Lietuvos išmaniųjų telefonų rinkoje bei išties optimistines ir gerai nuteikiančias prognozes. Vakaro metu Omnitel pakvietė dalyvauti Omnitel AppCamp renginyje. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Microsoft atstovas, Tautvydas Dagys, pristatė naująją kompanijos išmaniųjų telefonų operacinę sistemą Windows Phone 7. Galima buvo iš arčiau pamatyti naujausią mobilųjį telefoną su Windows Phone 7.

Nokia kompanijos atstovas, svečias iš Suomijos, Stendahl Mikael išvardino savo argumentus kodėl mobiliųjų aplikacijų kūrėjai turėtų kurti programėles naujajai Nokia Symbian platformai. Nokia pakvietė programuotojus dalyvauti renginyje „NOKIA QT Training powered by MobileMonday Baltics“ kuris vyks gruodžio 8-9 dienomis Rygoje, daugiau informacijos apie renginį skaitykie ir sekite naujienas www.momoestonia.com.

Namčiusieji pranešimo gali susipažinti pranešėjo bloge.

Pranešimo skaidrės:

Why Develop for Nokia
Daugiau prezentacijųNokia.

Tado Kleinausko skaidrės

Taip pat malonu, kad savo įspūdžiais dalinasi ir dalyviai, štai Alberto Agėjavo komentaras.

Dar kartą apie svarbiausius ateinančius įvykius:

NOKIA QT Training powered by MobileMonday Baltics

Renginio data - Gruodžio 8–9 d.

Renginio vieta - Hotel Avalon, Riga Visa reikalinga informacija čia: www.momoestonia.com

Omnitel Programėlių dirbtuvės AppCamp.

Renginio data - Gruodžio 10–12 d.

Renginio vieta - ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilniuje.

Visa reikalinga informacija čia: http://www.omnitel.lt/dirbtuves

Daugiau... Komentarai (6)
 

5-sis Mobile Monday renginys Vilniuje „Eksporto rinkos – ateitis?“

Pirmadienis, 2010 03 01 d.

Ericsson kompanija kviečia Jus į 5-ąjį Mobile Monday renginį "Eksporto rinkos – ateitis?". Mobile Monday renginyje bus nagrinėjamos temos: kokia nauda verslui plėstis naujose rinkose. Bus pristatytos sėkmės istorijos apie paslaugas, kurios leidžia turinio tiekėjams ir kūrėjams pasiekti Klientus užsienyje.

Daugiau... Komentarai (3)
 

Ketvirtojo Mobile Monday renginio Vilniuje - „Telco Start-up‘ai“ pranešėjų prezentacijos

Antradienis, 2009 02 10 d.

Vakar vykusiame ketvirtajame „MobileMonday“ renginyje, susirinkę dalyviai kalbėjo Mobiliųjų bei Telco Start-up tema. Renginyje patirtimi ir žiniomis dalinosi Ilja Laurs iš kompanijos GetJar, Kornelijus Čelutka iš MTVP Venture Partners, Mobile mastermind svečias iš Suomijos Peter Vesterbacka, Darius Mikužaitis iš BasketballZone bei Šarūnas Končius iš Microsoft Lietuva. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir siūlome parsisiųsti  pristatytus pranešimus

Daugiau... Komentarai (6)
 

„MobileMonday“ diskusijos apie mobiliąją reklamą pranešimai

Trečiadienis, 2008 11 19 d.

Vakar vykusiame trečiajame „MobileMonday“ renginyje, į kurį visus sukvietė didžiausias mobiliųjų programų ir žaidimų portalas „GetJar.com“, susirinkę dalyviai diskutavo mobiliosios reklamos tema. Pranešimus skaitė „GetJar“ vadovas Ilja Laurs, Adam Fors iš telekomunikacijų bendrovės „TeliaSonera“, Andreas Klarén iš „Tele2 Group” ir Delija Milašiūtė iš „JumpTap“. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir siūlome parsisiųsti  vakar dieną pristatytus pranešimus.

 

 

Daugiau... Komentarai (7)
 

Trečiasis “MobileMonday” susitikimas Vilniuje

Pirmadienis, 2008 11 10 d.

Pirmadienį, lapkričio 17-ąją, GetJar.com kviečia jau į trečiąjį "MobileMonday" susitikimą Vilniuje, kurio tema - mobilioji reklama. Daugiau informacijos ieškokite renginių skiltyje.

Daugiau... Komentarai (4)
 

"Visa" mobilieji mokėjimai

Trečiadienis, 2008 10 08 d.

Per rugsėjo pabaigoje įvykusį „MobileMonday“ renginį buvo nemažai diskutuojama apie problemas, su kuriomis susiduria operatoriai kurdami mobilių mokėjimų sistemas bei jas įgyvendindami versle.

Tuo metu toks mokėjimų gigantas kaip „Visa“ paskelbė „krūvą“ naujienų apie savo projektus, susijusius su mobiliaisiais mokėjimais. Įdomiausias jų – tai pilotinis projektas, leisiantis „Visa“ kreditinių kortelių naudotojams pervesti pinigus į kitas korteles vien mobiliojo telefono pagalba.

Daugiau... Komentarai (5)
 

"Mobile Marketing" pusdienis

Antradienis, 2008 09 16 d.

Š. m. rugsėjo 17-18 dienomis "Best Marketing" organizuoja dviejų dienų kongresą skirtą reklamai internete "Best Internet". Antrąją dieną (rugsėjo 18 d., nuo 15 val., "Forum Cinemas Vingis") rengiamas "Mobile Marketing" pusdienį, į kurį kviečia norinčius daugiau sužinoti apie reklamos galimybes mobiliuosiuose telefonuose. Registruotis galima čia.

Daugiau... Komentarai (8)
 

„MobileMonday” renginiai

Organizatorius


Archyvas

Rėmėjai