Smile, it's Monday!


MobileMonday Lithuania

Renginiai

9-as Mobile Monday renginys - mobili komercija

Penktadienis, 2013 01 18 d.

Kada: Pirmadienis, 2013 vasario 04, 18:00 (Registracija prasideda 17:30) Kur: Hub Vilnius, Šermukšnių g. 6a, Vilnius Tema: "Mobile Commerce"

Daugiau... Komentarai (6)
 

8-sis Mobile Monday renginys - „Mobile Software Development“ ir

Penktadienis, 2011 05 06 d.

Kada: Pirmadienis, 2011 gegužės 23, 18:00 (Registracija prasideda 17:30)
Kur:
”Best Western Hotel Vilnius”, Konstitucijos pr. 14, Vilnius
Tema:
"Mobile Software Development"
Renginio formatas:
Trumpi ekspertų pristatymai, interaktyvi diskusija su susirinkusiais, neformalus bendravimas prie vyno taurės (networking)


Vakaro rėmėjas,Santrauka
Esama padėtis mobiliųjų telefonų sektoriuje yra labai įtempta ir dinamiška – rinkos dalyviai stebi kaip stambių kompanijų pranešimai įtakoją kitus rinkos dalyvius ir kas vyksta pačioje rinkoje. Kova dėl globalios rinkos virto į kovą dėl ekosistemų ir platformų.
Geriau suprasti mobiliųjų rinkoje vykstančius reiškinius ir prisidėti prie programuotojų ekosistemos , Mobile Monday Vilnius kviečia jus atvykti į renginį “Mobile Software Development”. Kitą dieną taip pat vyks "Nokia Qt Quick Training" Vilniuje.Pranešėjai

17:30 - 18:00 Registracija į renginį
18:00 - 18:30 Mobile Software Development 2008 to 2011, Sven Kirsimäe, Regio
18:30 - 19:00 Overview of Qt Dev Platform , Tuukka Ahoniemi from Digia
19:00 - 19:30 Developing for iOS , Sergey Odinokov CEO of CodeAgency
19:30 - 19:45 Refreshment break
19:45 – 20:15 Windows Phone 7 Dev Story , Alan Mendelevič founder of AdDuplex.com
20:15 – 20:45 Developing for Android , Algirdas Stonys CEO of Telesoftas
20:45 - 21:15 Q&A Session


Renginys nemokamas, prašome registruotis čia, kad palengvintumėte mums organizavimo darbus.

Plačiau apie "Nokia Qt Quick Trainining" Vilniuje spausti čia

Vakarą organizuoja

Benjaminas Šulcas,

Ignas Kamantauskas


Daugiau... Komentarai (88)
 

7-sis Mobile Monday renginys Vilniuje - „Naujosios išmaniųjų telefonų platformos ir atsirandančios galimybės“

Pirmadienis, 2010 11 15 d.


Atsiprašome, uždarome registraciją!

Kada: Pirmadienis, 2010 Lapkričio 15, 18:00 (Registracija prasideda 17:00)
Kur:
”Verslo uostas”, Lvovo g. 25, Vilnius (Didžioji burė, pirmas pietinis įėjimas, 3a.). Važiuojantys iš Kauno spauskite čia.
Tema: Naujosios išmaniųjų telefonų platformos ir atsirandančios galimybės
Renginio formatas:
Trumpi ekspertų pristatymai, interaktyvi diskusija su susirinkusiais, neformalus bendravimas prie vyno taurės (networking)

Vakaro rėmėjas,Santrauka

2010'tuosius vėl galime vadinti išmaniųjų telefonų rinkos augimo metais. Lietuva čia taip pat ne išmintis. Šias tendencijas apžvelgs Jonas Davalga iš Omnitel.

Taip pat du puikūs žaidėjai stiprinantys pozicijas rinkoje pristato savo naujas technologijas...

Renginyje svečiuosis „Nokia“ Nordic regiono paslaugų pardavimų vadovas Mikael Stendahl iš Suomijos. Jis pristatys atsiveriančias galimybes mobiliųjų aplikacijų kūrėjams, kuriantiems „Nokia“ telefonuose naudojamai „Symbian“ bei ateinančiai „MeeGo“ platformoms. Symbian - populiariausia pasaulyje išmaniųjų telefonų platforma, per ją kūrėjai gali pasiekti milijonus vartotojų įvairiose valstybėse, siunčiant mobilias aplikacijas iš „Ovi parduotuvės“.„Nokia“ atstovas pristatys aplikacijų kūrimo įrankį „Qt“, kuris palengvina aplikacijų kūrimą ir jų pritaikymą daugybei skirtingų telefonų modelių bei pakvies aplikacijų kūrėjus į netrukus vyksiantį darbo su „Qt“ framework‘u seminarą.

Microsoft atstovas Tautvydas Dagys apžvelgs naują išmaniųjų telefonų platformą Windows Phone 7 kuri buvo pristatyta pasauliui Spalio 11 d.
Į renginį kviečiame ne tik patyrusius ar pradedančius programuotojus, bet ir visus kuriems patinka ar domina mobiliosios technologijos.


Pranešėjai

"SmartPhone market growth", Jonas Davalga, Omnitel
"Windows Phone 7", Tautvydas Dagys, Microsoft, Platform Evangelist
15 minučių pertrauka
"Why Develop for Nokia", Stendahl Mikael, Nokia Nordic service sales head
"Mobile WebApps and HTML5 ", Tadas Kleinauskas, new-web.lt, Mobile Web Developer

Renginys nemokamas, prašome registruotis čia, kad palengvintumėte mums organizavimo darbus.

Kelionę galite organizuoti čia:
Važiuojantys iš Kauno spauskite čia.

Vakarą organizuoja

Benjaminas Šulcas,

Ignas Kamantauskas


Daugiau... Komentarai (18)
 

6-sis Mobile Monday renginys Vilniuje - „Mobilaus verslo tendencijos“

Pirmadienis, 2010 06 07 d.


Kviečiame visus į 6tajį Mobile Monday renginį Vilniuje. Vakaro tema "Mobilaus verslo tendencijos". Šį vakarą skiriame apžvelgti bendras mobilaus verslo tendencijas it tikimės, kad jis bus kaip įvadinis į reguliarų Mobile Monday renginį Vilniuje.

Mūsų tikslas yra padaryti Mobile Monday renginį įpročiu kiekvienam mobilaus verslo entuziastui ar mėgėjui. Nuo šiol, kiekvieną pirmą mėnesio pirmadienį, mobilaus verslo bendruomenė renkasi aptarti ir padiskutuoti įdomiomis temomis, pasidalinti patirtimei ar naujomis idėjomis.

Daugiau... Komentarai (89)
 

5-sis Mobile Monday renginys Vilniuje - „Eksporto rinkos – ateitis?“

Pirmadienis, 2010 03 01 d.

Ericsson kompanija kviečia Jus į 5-ąjį Mobile Monday renginį "Eksporto rinkos – ateitis?". Mobile Monday renginyje bus nagrinėjamos temos: kokia nauda verslui plėstis naujose rinkose. Bus pristatytos sėkmės istorijos apie paslaugas, kurios leidžia turinio tiekėjams ir kūrėjams pasiekti Klientus užsienyje.

Daugiau... Komentarai (55012)
 

Ketvirtasis Mobile Monday renginys Vilniuje - „Telco Start-up‘ai“ - atnaujinta programa!

Pirmadienis, 2009 02 02 d.

Vilniuje vasario 9 d., pirmadienį, 18:00 val.,
GetJar.com kviečia į ketvirtąjį „MobileMonday“ renginį, kurio tema – „Telco Start-up‘ai“. Renginyje patirtimi dalinsis rizikos kapitalo investuotojai bei idėjų generatoriai. Aptarsime verslo pradžios aktualijas bei įmonių kelią į pelningumą. Renginio pranešimai ir diskusijos vyks anglų kalba.

Daugiau... Komentarai (6)
 

GetJar.com kviečia į trečiąjį “MobileMonday” susitikimą Vilniuje

Pirmadienis, 2008 11 17 d.

2008 m. lapkričio 17 d.

Vilniuje lapkričio 17 d. mobiliosios industrijos bendruomenę „GetJar.com“ kviečia jau į trečiąjį „MobileMonday“ renginį, kuris rengiamas bendradarbiaujant su „InfoBalt“ konferencijos organizatoriais. Šįsyk rinksimės „Reval Hotel Lietuva“ viešbutyje ir diskutuosime apie mobiliąją reklamą apie šiandienines mobiliosios reklamos galimybes, pasaulines tendencijas, aktualijas ir vizijas. Pranešimai ir diskusijos bus rengiamos anglų kalba. Atkreipiame dėmesį, kad renginys prasidės anksčiau nei įprastai – 16:30 val. – tam, kad neformalioje dalyje galėtumėte pabendrauti su visais „InfoBalt“ konferencijos dalyviais.

Daugiau... Komentarai (7)
 

Antrasis “Mobile Monday” susitikimas Vilniuje

Pirmadienis, 2008 09 22 d.

Didžiausias pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalas "GetJar" kviečia mobiliosios industrijos bendruomenę rinktis į antrąjį „MobileMonday“ renginį, kuris įvyks Vilniuje rugsėjo 22 dieną. Šiame susitikime bus diskutuojama apie Mobiliuosius mokėjimus – jų aktualijas ir perspektyvas. Į mobiliųjų programų ir žaidimų portalo "GetJar" inicijuojamą susitikimą-atviras diskusijas kviečiami registruotis visi mobiliosios industrijos dalyviai ar ja besidomintys asmenys.

Daugiau... Komentarai (8)
 

Lietuvos mobilusis verslas renkasi į pirmą atvirą susitikimą „MobileMonday“

Antradienis, 2008 05 13 d.

Vilnius, 2008 m. gegužės 12 d. – Daugiau nei 50-yje pasaulio miestų vykstantys „Mobilieji pirmadieniai“ (angl. „MobileMonday“) – reguliarūs mobiliojo verslo rinkos dalyvių ir interesantų susitikimai – pradėti rengti ir Lietuvoje. Gegužės 12-ąją įvyko pirmasis renginys, kuriame maždaug 70 dalyvių diskutavo apie mobiliojo turinio perspektyvas.

Daugiau... Komentarai (32)
 

Lietuvoje – pirmasis „MobileMonday“ renginys

Pirmadienis, 2008 05 12 d.

2008 m. gegužės 12 d. įvyks pirmasis „MobileMonday“ renginys Vilniuje, Lietuvoje. Susitikimo tema: „Mobilusis turinys: kurlink einame? 5 metų vizija“. Renginio metu bus kalbama ir diskutuojama apie „karštą“ mobilųjį turinį, rinkos naujienas ir tendencijas. Pranešimus renginyje rengs Ilja Laurs („GetJar“ vadovas), Šarūnas Chomentauskas ("Bitė Lietuva" ir „Bitė Latvija“ paslaugų plėtros vadovas), Aurimas Matulis (IVPK direktorius), Audrys Leimontas („Sony Ericsson“ atstovybės Lietuvai ir Latvijai vadovas).

Daugiau... Komentarai (526)
 

„MobileMonday” renginiai

Organizatorius


Archyvas

Rėmėjai