Smile, it's Monday!


MobileMonday Lithuania

Apie „MobileMonday“

Svetainė Lietuvos mobiliųjų technologijų profesionalams ir mėgėjams!

Apie „MobileMonday“
„MobileMonday“ (mobilusis pirmadienis) yra neformalus tarptautinis mobiliosios industrijos dalyvių judėjimas, skirtas paskatinti mobiliojo sektoriaus plėtrą: kompanijų, vizijų kūrėjų, įtakingų veikėjų ir interesantų bendradarbiavimą, diskusijas, keitimąsi geros praktikos pavyzdžiais ir informacija apie pasaulines mobilumo tendencijas.
Pagrindiniai tarptautinio „MobileMonday“ judėjimo tikslai yra:

  • Paskatinti mobiliųjų inovacijų kūrimą ir taikymą
  • Palengvinti stambių ir smulkių, vietinių ir užsienio mobiliosios industrijos kompanijų bendradarbiavimą
  • Padėti vietinėms kompanijoms efektyviai įsilieti į tarptautines iniciatyvas per dalinimąsi vizijomis, technologijomis, patirtimi ir geriausios praktikos pavyzdžiais
  • Pristatyti naujoviškas mobiliosios rinkos vizijas, tendencijas, studijas ir prognozes
  • Sudaryti sąlygas ir paskatinti kurtis partnerystes
  • Prisidėti prie švietimo apie mobiliąją rinką per įvairias publikacijas, internetinę erdvę bei bendradarbiavimą su žiniasklaida.
Istorija
„MobileMonday“ tradicija pradėta 2000 m. Helsinkyje (Suomijoje), kai keli vietos lyderiai pakvietė mobiliosios rinkos dalyvius į airišką barą susipažinti ir neformaliai pabendrauti. Vienintelis tinkamas laikas buvo pirmadienio vakaras. Pirmajame susitikime dalyvavę kompanijų atstovai nusprendė reguliariai rengti analogiškus susirinkimus kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį – taip ir gimė „MobileMonday“ idėja.
2004 m. pabaigoje šis judėjimas išplito į įvairias šalis – Japoniją, JAV, Italiją. Šiandien „MobileMonday“ aktyviai vykdomas daugiau nei 50-yje pasaulio miestų, kurių sąrašą vis papildo naujos iniciatyvos. „MobileMonday” renginiuose rinkos dalyviai ir interesantai pristato ir aptaria mobiliojo sektoriaus naujienas, aktualijas ir tendencijas. Šie renginiai yra atviri ir neformalūs, pritraukiantys ne tik profesionalus, bet ir šios rinkos entuziastus ar būsimuosius specialistus.

Parama
Visame pasaulyje „MobileMonday“ idėją savanoriškai plėtoja mobiliosios rinkos entuziastai, o paramą skiria įvairios kompanijos. Lietuvoje „MobileMonday“ bendruomenės būrimą ir pirmąjį renginį inicijuoja ir organizuoja didžiausias pasaulyje mobiliųjų programų bei žaidimų portalas „GetJar“.


„MobileMonday” renginiai

Organizatorius


Archyvas

Rėmėjai